Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
  • Tallennustila
    256 GB
  • Kiintolevyn tyyppi
    SSD
  • Muistin koko
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Näytön koko
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Suoritin
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Suorittimen ytimien lukumäärä
    8
Grafiikkakortti
Intel UHD Graphics
Huomautus
Kiintolevyn tyyppi
SSD
Kosketusnäyttö
kyllä
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Home
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Liitännät
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Merkki
Acer
Mitat
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Muistin koko
8.0 GB
Muistin tyyppi
LPDDR5
Numeronäppäimistö
ei
Näppäimistön asettelu
BE (belgialainen)
Näppäimistön valaistus
ei
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
14.0 "
Näytön resoluutio
1920 x 1200 (WUXGA)
Optinen levyasema
Paino
1540.0 g
Sekalaiset
Suoritin
Intel Core i3-N305
Suorittimen nopeus
1.80 GHz