ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14"
16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 1 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 2 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 3 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 4 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 5 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, image 6 of 6
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 1 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 2 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 3 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 4 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 5 of 6
  • ASUS ExpertBook B1 B1403CVA | Core 7 150U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | Win 11 Pro | GR, thumbnail 6 of 6
  • Tallennustila
    512 GB
  • Kiintolevyn tyyppi
    SSD
  • Muistin koko
    16.0 GB
    DDR5
  • Näytön koko
    14.0 "
    1920 x 1080 (FullHD)
  • Suoritin
    Intel Core 7 150U
    2 x 1.80 GHz (P-Core), 8 x 1.20 GHz (E-Core)
  • Suorittimen ytimien lukumäärä
    10
Grafiikkakortti
Intel Graphics
Huomautus
Kiintolevyn tyyppi
SSD
Kosketusnäyttö
ei
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Professional
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3
Liitännät
2 x USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, Gb LAN, HDMI 1.4, Audi in/out
Merkki
ASUS
Mitat
324.5 x 19.7 x 214.4 mm
Muistin koko
16.0 GB
Muistin tyyppi
DDR5
Numeronäppäimistö
ei
Näppäimistön asettelu
GR (kreikkalainen)
Näppäimistön valaistus
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
14.0 "
Näytön resoluutio
1920 x 1080 (FullHD)
Optinen levyasema
Paino
1400.0 g
Sekalaiset
Suoritin
Intel Core 7 150U
Suorittimen nopeus