HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14"
8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, image 1 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, image 2 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, image 3 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, image 4 of 4
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, thumbnail 1 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, thumbnail 2 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, thumbnail 3 of 4
  • HP Pavilion 14-EC0755NG | Ryzen 5 5500U | 14" | 8 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | DE, thumbnail 4 of 4
  • Tallennustila
    512 GB
  • Kiintolevyn tyyppi
    SSD
  • Muistin koko
    8.0 GB
    DDR4
  • Näytön koko
    14.0 "
    1920 x 1080 (FullHD)
  • Suoritin
    AMD Ryzen 5 5500U
    2.10 GHz
  • Suorittimen ytimien lukumäärä
    6
Grafiikkakortti
AMD Radeon Graphics
Huomautus
Kiintolevyn tyyppi
SSD
Kosketusnäyttö
ei
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Home
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Liitännät
USB-C 3.0, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.0, Audio in/out, Cardreader
Merkki
HP
Mitat
325 x 17 x 217 mm
Muistin koko
8.0 GB
Muistin tyyppi
DDR4
Numeronäppäimistö
ei
Näppäimistön asettelu
DE (saksa)
Näppäimistön valaistus
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
14.0 "
Näytön resoluutio
1920 x 1080 (FullHD)
Optinen levyasema
Paino
1410.0 g
Sekalaiset
Sormenjälkitunnistin
Suoritin
AMD Ryzen 5 5500U
Suorittimen nopeus
2.10 GHz