Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43"
musta
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, image 1 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, image 2 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, image 3 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, image 4 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, thumbnail 1 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, thumbnail 2 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, thumbnail 3 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, thumbnail 4 of 5
  • Samsung Crystal UHD (2023) UE43CU7172U | 43" | musta, thumbnail 5 of 5
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
20 Watt
Energiamerkintä
G
Huomautus
Julkaisuvuosi
2023
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2
Liitännät
USB-A, LAN, 3 x HDMI, CI+ 1.4, Digital Audio out, eARC
Merkki
Samsung
Mitat
964 x 628 x 193 mm
Näyttö
LCD
Näytön koko
43.0 "