Samsung GQ75QN800C | 75"
musta/harmaa
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, image 1 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, image 2 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, image 3 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, image 4 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, thumbnail 1 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, thumbnail 2 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, thumbnail 3 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, thumbnail 4 of 5
  • Samsung GQ75QN800C | 75" | musta/harmaa, thumbnail 5 of 5
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
70 Watt
Huomautus
Julkaisuvuosi
2023
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Liitännät
USB-C, 3 x USB-A, LAN, 4 x HDMI 2.1, CI+, Digital Audio out, eARC
Merkki
Samsung
Mitat
1668 x 1024 x 286 mm
Näyttö
LCD
Näytön koko
75.0 "