Samsung GQ75QN95 | 75"
musta
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, image 1 of 3
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, image 2 of 3
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, image 3 of 3
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, thumbnail 1 of 3
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, thumbnail 2 of 3
  • Samsung GQ75QN95 | 75" | musta, thumbnail 3 of 3
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
70 Watt
Huomautus
Julkaisuvuosi
2024
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2
Liitännät
2 x USB-A, LAN, 4 x HDMI 2.1, CI+ 1.4, Digital Audio out, eARC
Merkki
Samsung
Mitat
1668 x 1016 x 302 mm
Näyttö
LCD
Näytön koko
75.0 "