Samsung GQ77S95D | 77"
musta
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, image 1 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, image 2 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, image 3 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, image 4 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, thumbnail 1 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, thumbnail 2 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, thumbnail 3 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, thumbnail 4 of 5
  • Samsung GQ77S95D | 77" | musta, thumbnail 5 of 5
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
70 Watt
Huomautus
Julkaisuvuosi
2024
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2
Liitännät
USB-C, 3 x USB-A, LAN, 4 x HDMI 2.1, CI+ 1.4, Digital Audio out, eARC
Merkki
Samsung
Mitat
1717 x 1048 x 286 mm
Näyttö
OLED
Näytön koko
77.0 "