Samsung GU65DU8079 | 65"
musta
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, image 1 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, image 2 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, image 3 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, image 4 of 4
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, thumbnail 1 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, thumbnail 2 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, thumbnail 3 of 4
  • Samsung GU65DU8079 | 65" | musta, thumbnail 4 of 4
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
2 x 10 Watt
Energiamerkintä
G
Huomautus
Julkaisuvuosi
2024
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2
Liitännät
2 x USB-A, LAN, 3 x HDMI 2.1, eARC, Digital Audio Out
Merkki
Samsung
Mitat
1453 x 880 x 267 mm
Näyttö
LCD
Näytön koko
65.0 "