Samsung GU65U7079 | 65"
musta
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, image 1 of 3
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, image 2 of 3
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, image 3 of 3
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, thumbnail 1 of 3
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, thumbnail 2 of 3
  • Samsung GU65U7079 | 65" | musta, thumbnail 3 of 3
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Televisiot tuotteisiin
Audio
2 x 10 Watt
Energiamerkintä
G
Huomautus
Julkaisuvuosi
2025
Käyttöjärjestelmä
Tizen
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth
Liitännät
USB-A, LAN, 3 x HDMI 2.1, CI+ 1.4, Digital Audio out, eARC
Merkki
Samsung
Mitat
1444.1 x 882.2 x 222 mm
Näyttö
LCD
Näytön koko
65.0 "