LG 22MB65PY-B | 22"
musta
  • LG 22MB65PY-B | 22" | musta, image 1 of 2
  • LG 22MB65PY-B | 22" | musta, image 2 of 2
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • LG 22MB65PY-B | 22" | musta, thumbnail 1 of 2
  • LG 22MB65PY-B | 22" | musta, thumbnail 2 of 2
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Näytöt tuotteisiin
Huomautus
Liitännät
DisplayPort 1.2, VGA, DVI, USB-B 2.0 (in), 2 x USB-A 2.0 (out), Audio in, Audio out
Merkki
LG
Mitat
506 x 379 x 239 mm
Näyttö
TN
Näytön koko
22.0 "