LG 24MB65PY | 24"
24MB65PY-B | musta | sis. jalustan
  • LG 24MB65PY | 24" | 24MB65PY-B | musta | sis. jalustan, image 1 of 2
  • LG 24MB65PY | 24" | 24MB65PY-B | musta | sis. jalustan, image 2 of 2
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • LG 24MB65PY | 24" | 24MB65PY-B | musta | sis. jalustan, thumbnail 1 of 2
  • LG 24MB65PY | 24" | 24MB65PY-B | musta | sis. jalustan, thumbnail 2 of 2
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Näytöt tuotteisiin
Huomautus
Liitännät
DVI, VGA, DisplayPort, USB-B 2.0 (in), 2 x USB-A 2.0 (out), Audio out, Audio in
Malli (variantti)
24MB65PY-B
Merkki
LG
Mitat
558 x 395 x 239 mm
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
24.0 "