LG 27UP850-W | 27"
ilman jalustaa | hopea
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, image 1 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, image 2 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, image 3 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, image 4 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, thumbnail 1 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, thumbnail 2 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, thumbnail 3 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, thumbnail 4 of 5
  • LG 27UP850-W | 27" | ilman jalustaa | hopea, thumbnail 5 of 5
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Näytöt tuotteisiin
Huomautus
Liitännät
2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x USB-C 3.0, 2 x USB-A 3.0, Audio in/out
Merkki
LG
Mitat
613.5 x 363.5 x 45.4 mm
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
27.0 "