Samsung S24E650DW | 24"
musta
  • Samsung S24E650DW | 24" | musta, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | musta, image 2 of 2
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Samsung S24E650DW | 24" | musta, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | musta, thumbnail 2 of 2
Tuotetta ei ole tällä hetkellä varastossa
Tutustu lisää kategorian Näytöt tuotteisiin
Huomautus
Liitännät
DVI-D, VGA
Merkki
Samsung
Mitat
554 x 357 x 224 mm
Näyttö
PLS, 60 Hz
Näytön koko
24.0 "