Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14"
16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, image 1 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, image 2 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, image 3 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, image 4 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, image 5 of 5
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN | i7-1355U | 14" | 16 GB | 512 GB SSD | FP | Win 11 Home | UK, thumbnail 5 of 5
  • Tallennustila
    512 GB
  • Kiintolevyn tyyppi
    SSD
  • Muistin koko
    16.0 GB
    LPDDR5
  • Näytön koko
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Suoritin
    Intel Core i7-1355U
    2 x 1.70 GHz (P-Core), 8 x 1.20 GHz (E-Core)
  • Suorittimen ytimien lukumäärä
    10
Grafiikkakortti
Intel Iris Xe Graphics
Huomautus
Kiintolevyn tyyppi
SSD
Kosketusnäyttö
kyllä
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Home
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Liitännät
Thunderbolt 4, USB-C 3.1, USB-A 3.0, USB-A 2.0, HDMI 2.1, Audio in/out, Cardreader
Merkki
Acer
Mitat
318.7 x 17.9 x 227.9 mm
Muistin koko
16.0 GB
Muistin tyyppi
LPDDR5
Numeronäppäimistö
ei
Näppäimistön asettelu
UK (UK English)
Näppäimistön valaistus
kyllä
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
14.0 "
Näytön resoluutio
1920 x 1200 (WUXGA)
Optinen levyasema
ei
Paino
1610.0 g
Sekalaiset
Sormenjälkitunnistin
Suoritin
Intel Core i7-1355U
Suorittimen nopeus