Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14"
16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 1 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 2 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 3 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 4 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 5 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, image 6 of 6
vain havainnollistamistarkoituksiin
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 1 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 2 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 3 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 4 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 5 of 6
  • Lenovo Yoga C940-14IIL | i7-1065G7 | 14" | 16 GB | 1 TB SSD | Win 11 Pro | CZ, thumbnail 6 of 6
  • Tallennustila
    1000 GB
  • Kiintolevyn tyyppi
    SSD
  • Muistin koko
    16.0 GB
    DDR4
  • Näytön koko
    14.0 "
    3840 x 2160 (4K UHD)
  • Suoritin
    Intel Core i7-1065G7
    1.30 GHz
  • Suorittimen ytimien lukumäärä
    4
Grafiikkakortti
Intel Iris Xe Graphics
Huomautus
Kiintolevyn tyyppi
SSD
Kosketusnäyttö
kyllä
Käyttöjärjestelmä
Windows 11 Professional
Liitettävyys
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0
Liitännät
2 x USB-C 3.2, USB-A 3.2, Audio in/out
Malli (variantti)
Yoga
Merkki
Lenovo
Mitat
320.3 x 15.7 x 215.6 mm
Muistin koko
16.0 GB
Muistin tyyppi
DDR4
Numeronäppäimistö
ei
Näppäimistön asettelu
CZ (tšekki)
Näppäimistön valaistus
kyllä
Näyttö
IPS, 60 Hz
Näytön koko
14.0 "
Näytön resoluutio
3840 x 2160 (4K UHD)
Optinen levyasema
ei
Paino
1350.0 g
Sekalaiset
Suoritin
Intel Core i7-1065G7
Suorittimen nopeus
1.30 GHz